Люди Фото

«Прикарпаттяобленерго» визначило кращу бригаду року (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На навчально-тренувальному полігоні енергокомпанії у Лисці пройшов фінал фахових змагань «Кращий за професією». За звання кращої боролися бригади виробничих дільниць електромереж філій ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та диспетчерів. 
untitled-2
Фіналу передували 4 дні відбірних зональних змагань, у яких взяли участь бригади та диспетчери 17 філій компанії.
Учасники демонстрували свої навики у шести етапах: перевірка захисних засобів, звільнення потерпілого від дії електричного струму і надання йому першої допомоги, заміна розрядника 10 кВ на бетонній опорі з підкосом, заміна двоштирьової траверзи на проміжній одностояковій опорі 0,4 кВ та перевірка знань з питань охорони праці й технічної експлуатації.
untitled-5
За словами членів журі та учасників, найскладнішим і найцікавішим було завдання зі звільнення потерпілого, що потрапив під напругу, адже він вимагає злагодженої оперативної роботи, відмінної фізичної форми та досконалого знання правил роботи в електричних установках.
У фінальному етапі змагалися бригади Надвірнянського, Верховинського, Галицького, Яремчанського та Коломийського РЕМ.
untitled-4
За сумарною кількістю балів перемогу здобули енергетики з Надвірнянського РЕМ, бригади з Галицького і Яремчанського РЕМ посіли ІІ і ІІІ місця відповідно. Кращим диспетчером став Василь Гуменяк, диспетчер Лисецького РЕМ, що виступав разом з бригадою Яремчанських енергетиків.
untitled-6
«Такі професійні змагання сприяють вивченню передового досвіду колег та пропагують безпечні методи праці в електроустановках, – зазначає Олег Сеник, технічний директор обленерго. – Це чудова нагода показати себе та продемонструвати свою фаховість, а ще гарна можливість поспілкуватися з колегами.
untitled-7
Нагадаємо, традиція проведення фахових змагань була відновлена у 2006 році. Завдання для змагань щороку змінюються і удосконалюються».
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні