Люди

Прикарпатські волонтери 24/7 шиють подушки, балаклави та ангелів-охоронців для воїнів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У центрі освітніх інновацій Івано-Франківська волонтери шиють подушки, балаклави, ангелів-охоронців, закривають тушкованки, готують різноманітні смаколики та під час війни придумують нові винаходи для допомоги українським військовим.

Волонтерський фронт працює 24/7. Допомагають освітяни, науковці, винахідники, люди, які вимушено покинули домівки. Навіть діти приходять, щоб намалювати листівки для бійців, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Настільки організувався народ, що це — просто неймовірно. Я знала, що наші люди прекрасні, але не очікувала, що настільки. Хтось шиє подушечки, балаклави, хусточки, спальні мішки, білизну. Ще інші — в’яжуть ангеликів, патріотичні сердечка, — розповідає одна із волонтерок Марія.

Читайте також: У Калуському пологовому під час тривоги народився хлопчик

Вона каже, що люди придумують самотужки, як допомогти армії. Наприклад, працівники центру виготовляють кровоспинні турнікети, робототехніки розробили маленькі ручки для павербанків, щоб освітлювати приміщення під час евакуації. Непотрібну тканину, м’які іграшки — подрібнюють як наповнювач для матраців.

І таких ідей, які виникають під час роботи, — безліч. Справді, наш народ — неймовірний. І воїни мають бути спокійні, бо у них — надійний тил. Кожен робить свою справу, навіть, якщо просто добре слово сказав. Це все працює на перемогу України, — говорить Марія.

З її слів, за 17 днів війни волонтери відправили сотні матраців, ковдр, приблизно пів тисячі балаклав, понад три тисячі подушок. Також передають медикаменти.

Ми вже збилися з рахунку. Та й у нас єдиний лік — дні до перемоги. Вже кожен педагог має декілька професій, навіть інколи не знали, що хтось вміє шити чи координувати роботу, знаходити житло переселенцям. Всі працюють для ЗСУ, — говорить жінка.

Також у центрі виготовляють синьо-жовті сердечка та ангелів-охоронців для бійців.

Коли над Києвом була хмарка, немов ангел, вирішили робити ангеликів для наших бійців. Однією з першою зв’язала оберіг жінка, яка прикута до ліжка. І це стало початком. Обереги виготовляємо з особливою любов’ю та вірою у хлопців. Діти також вирізають ангеликів з паперу, — каже Марія.

Наразі у центрі потрібні матеріали для виготовлення турнікетів, синтепон та кровоспинні ліки, йод, бинти.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.