Люди

Прикарпатські рятувальники здійснили мрію 8-річного онкохворого хлопця (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Дитячі мрії мають здійснюватися, а особливо напередодні дня Святого Миколая і в цьому допомагають Миколаю його надзвичайні посланці-рятувальники. Прикарпатські рятувальники здійснили мрію 8-річного онкохворого хлопчика, пише Репортер.
Про мрію Михайлика в ДСНС дізналися від медперсоналу онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. З ними хлопчик поділився, що мріє стати рятувальником. Коли стан Михайлика покращився, рятувальники приїхали до хлопчика у лікарню.
Побачивши рятувальників у спеціальному вбранні з подарунками та ще й на великому спеціальному автомобілі, на лиці хлопчика з’явилася щаслива посмішка. А  очі мами та лікарів наповнилися сльозами радості, адже немає нічого ціннішого за щасливу посмішку хворої дитини.
Рятувальники допомогли хлопчику сісти до автомобіля і він наче справжній вогнеборець поїхав разом з екіпажем до місця умовної пожежі. Дорогою по рації він спілкувався з диспетчером пожежно-рятувальної служби та доповідав ситуацію.
Малий поводився наче дорослий вогнеборець, який щойно погасив пожежу та врятував життя, – розповідають в ДСНС. – Дорогою до підрозділу у рятувальників також появилася мрія про зцілення Михайлика і нехай у цьому допоможе Миколай Чудотворець!
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.