Люди

Пошуковий сезон. Прикарпатські рятувальники майже не виходять з лісу, шукаючи заблукалих грибників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Івано-Франківщині гірські рятувальники в різних районах щодня продовжують шукати заблукалих грибників.

Відтак у Калуші, з 24 вересня почали пошуки 28-річного мешканця села Сівка Калуська, повідомляє управління з питань цивільного захисту ОДА. Він заблукав у лісі поблизу села Кадобна Калуського р-ну. Вночі 25 вересня пошуки припинили, проте зранку почали знову. Додатково залучили дев’ятьох працівників калуського ДСНС, п’ятьох гірських рятувальників з Вигоди і 10 місцевих. Близько пів на першу дня заблукалого грибника знайшли, його стан задовільний.

До теми: Карпатські рятувальники знесли з гір померлого грибника (ФОТО)

У Тисмениці близько 20.30 24 вересня рятувальники почали шукати 68-річну грибницю, жительку Нової Гути Тисменицького р-ну. О другій ночі керівник пошуково-рятувальних робіт, за погодженням з родичами жінки, прийняв рішення призупинити пошуки до ранку. Назавтра додатково залучили 6 кінологів, 4 собаки та службовий автомобіль кінологічного відділення, чотирьох чоловіків особового складу Тисменицького РВ УДСНС в області, 5 рятувальників і 6 місцевих. Пошукова група обстежила близько 25 га лісу. Станом на 19.30 25 вересня за рішенням керівника пошуки припинили, жінку не знайшли…

До теми: Гірські рятувальники Івано-Франківщини вважають, що їх хочуть замінити воєнізованими дилетантами

Біля Козаківки Болехівської міськради 23 вересня пішли в ліс та не повернулись місцеві мешканці 17 та 19 років. Пів на п’яту вечора 25 вересня до пошуків залучили гірських рятувальників з Вигоди. Та вже за кілька годин, за повідомленням сільського голови Козаківки, о 18.50 заблукалі самостійно повернулися додому, їхній стан задовільний.

О 21:40 25 вересня оперативний черговий у Тисмениці отримав повідомлення про те, що в лісі Загвіздя Тисменицького району загубився 68-річний грибник. О 22.45 на пошуки виїхали п’ятеро рятувальників. Станом на третю ночі керівник пошуково-рятувальних робіт, за погодженням з родичами потерпілого, прийняв рішення зупинити пошукові роботи. За інформацією управління з питань цивільного захисту ОДА, сам грибник просив, аби його не шукали.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.