Люди

Прикарпатські медики відправляться на прощу до Меджугор’є

Google+PinterestLinkedInTumblr
У жовтні, для медичних працівників, які вже два роки поспіль борються з пандемією Covid-19, проведуть першу молитовну прощу до Меджугор’є та святинь Будапешту.

Семиденне паломництво для медиків організовує комісія у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, пише Репортер з посилання мна сайт УГКЦ ІФ.

Паломницька поїздка, що відбудеться 3-9 жовтня, проходитиме під духовним супроводом медичного капелана Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Ярослава Рохмана. 

«Медичні працівники – ті, за кого ми в особливий спосіб молимося в наших храмах. Вже довгий час вони працюють у складних умовах пандемії та дуже потребують відпочинку та духовної віднови. Саме з цих причин наша Архієпархія організовує таку прощу. Щоб дати медикам можливість віднайти душевний спокій, самих себе та побути наодинці з Богом у місці, де можна задуматися над змістом власного життя та сенсом свого покликання», – розповів духівник о. Ярослав Рохман.

В програмі прощі організатори передбачили духовний супровід у Меджугор’є та туристичну подорож з відвіданням святинь міста Будапешт (Угорщина).

У Меджугор’є учасників чекає насичена цікава програма – щоденна молитва Божественної Літургії, відвідування святинь, участь у вечірній молитовній програмі, цікаві зустрічі та екскурсії.

Під час усієї поїздки у паломників буде можливість приступити до Таїнства Сповіді та користати з духовних розмов з капеланом о. Ярославом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.