Люди

Прикарпатські аграрії презентували свою продукцію на виставці «АГРО-2021» у Києві (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулого тижня в Києві, на території «Експоцентр України», відбулася найбільша в Україні та Східній Європі Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2021».

Більше двох десятків сільгоспвиробників Івано-Франківщини представили на агропромисловій виставці «Агро-2021» продукцію власного виробництва, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ОДА.

Зокрема, голова фермерського господарства «Агроекотехнології» Наталія Романенко презентувала фруктові і овочеві чіпси, сухі натуральні порошки (в тому числі інулін), для виготовлення яких використовується метод сублімації.

Приватний підприємець Андрій Рибак, власник торгової марки «Медова спадщина», проводив дегустацію меду та іншої продукції бджільництва.

Про продукти переробки топінамбуру у порошок інсуліну, лікувальні чаї, паливні брикети розповідав зацікавленим відвідувачам експозиції приватний підприємець Василь Стеф’юк, який займається вирощуванням топінамбуру не лише у нашій області, а і за її межами.

До теми: Опілля смакує… У селі на Прикарпатті виробляють сім видів олій (ФОТО)

Особливий інтерес відвідувачі експозиції області виявляли до крафтової продукції, яка крім того є екологічно чистою. А це – різноманітні види коров’ячих, овечих та козиних сирів та бринза, виготовлені ТОВ «Долина Агро», ФГ «Дубовий кут», «Заріччя», СОК «ЕКОМ», представниками Асоціації карпатських ватагів, а також карпатські чаї СОК «Чиста флора» та натуральні олії приватного підприємця Роксолани Росоловської.

Продукцією бджільництва, яку виготовляють приватні підприємці Костянтин Лецин, Володимир Кіс, ФГ «Люкляна», СОК «Селекціонер» зацікавилися представники різних регіонів України та Європи.

Читайте також: Сир з Дубового Кута. Як на овечій фермі на Долинщині роблять бринзу і рокфор (ФОТО)

Не залишилися поза увагою відвідувачів експозиції області підприємства з виробництва мінеральних вод торгових марок “Пістинська” і «Перегінська» та продукція ТОВ «Біоконверсія» (виробництво біопрепаратів для землеробства).

Кращі з підприємств агропромислового комплексу Прикарпаття, продукція яких отримала високу оцінку під час проведення ХХХІІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро–2021», відзначені дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.