Люди

Прикарпатця, який розгромив капличку, відправили на примусове лікування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В селі Войнилівської громади чоловік прийшов до каплички, розбив чотири скляні вставки у дверях, розбив скло та виламав віконну раму. Також повалив на підлогу скульптуру Божої Матері, розламав на дві частини розп’яття із піщано-гіпсової суміші та пошкодив ікону із зображенням Божої Матері в дерев’яній рамці. Після цього покинув місце події.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Калуського міськрайонного суду, пише Репортер.

Чоловіка, який розгромив капличку, відправили на примусове лікування

Чоловік у суді підтвердив, що пошкодив капличку і ще якісь речі, які були в цій капличці. Точної дати не пам’ятає. Каже, тоді він перебував в тривожному стані та не усвідомлював що коїть.

Суд допитав мати чоловіка, яка пояснила, що її син має проблеми з психічним здоров’ям приблизно три останні роки. Буває, що він на декілька днів пропадає з дому, говорить, що йому причуваються якісь голоси. Син періодично лікується.

Згідно з висновком судово-психіатричного експерта чоловік страждає на психічне захворювання. На проміжок часу, що відноситься до інкримінованого йому злочину він перебував в стані та перебуває на даний час, при якому не здатний усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Суд прийшов до висновків про доцільність застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги зі звичайним наглядом.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.