Люди

Прикарпатців просять відстояти Україну на енергетичному фронті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпатські енергетики підтримують своїх колег з Черкас, які закликають споживачів до відстоювання країни перед на енергетичному фронті.

Зараз як ніколи потрібно зберегти платіжну дисципліну. Вона є запорукою енергобезпеки держави. Оплачений рахунок – це внесок у перемогу, пише Репортер. з посиланням на звернення пресслужби “Прикарпаттяобленерго”.

енергетичному фронті новини Івано-Франківська

«Сьогодні енергетична система України продовжує працювати. Міністерство енергетики України, обленерго, роблять усе можливе, щоб забезпечити електричною енергією кожного українця. Але для її виробітку, закупівлі палива для станцій, невідкладного ремонту мереж, потрібні кошти.

І зараз стабільне енергопостачання підвалів, де знаходяться укриття, бомбосховищ – це відповідальність кожного українця.

Кожна копійка, сплачена за спожиті енергоносії, в тому числі й за спожиту електроенергію – це Ваш посильний внесок у допомогу в захисті нашої рідної країни!

Наші захисники зараз віддають життя за захист наших інтересів, а ми з вами просто зобов’язані забезпечити їх нормальний тил, умови, в яких їм можуть надати допомогу», – йдеться у зверненні черкаських енергетиків.

Прикарпатські енергетики щодня несуть посилене чергування стратегічних енергетичних об’єктів, високовольтних підстанцій, підстанцій, які живлять об’єкти критичної інфраструктури. Також виділяють транспорт для потреб тероборони, надають фахову допомогу з підключення блок постів до світла інших об’єктів, які зараз задіюються до оборони території, або розміщення переселенців.

Окрім головного – безперебійного забезпечення краю світлом, у цей нелегкий для усієї країни час прикарпатські енергетики також долучаються до волонтерського руху на підтримку армії та переселенців. На підтримку збройних формувань, потреби тимчасово переселених осіб, окрім особистих пожертв працівників, «Прикарпаттяобленерго» вже спрямувало понад один мільйон гривень, працівниці компанії задіяні у плетінні сіток, збору продуктів першої необхідності тощо.

Вносячи свою лепту до перемоги, енергетики натомість просять кожного долучитися до відстоювання нашої країни перед ворогом на енергетичному фронті.

Зараз як ніколи потрібно зберегти платіжну дисципліну, яка є запорукою енергетичної безпеки нашої держави. Оплачений вами рахунок за спожиту електроенергію – це ваш внесок у нашу перемогу!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.