Люди

Пружинний або безпружинний матрац: що краще, в чому відмінність і як вибрати відповідний?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Від правильного вибору матраца безпосередньо залежить якість відпочинку. У зв’язку з цим його підбору доцільно приділити особливу увагу. Виробник матраців Come-For пропонує ортопедичні вироби 2 типів — пружинні та безпружинні, які значно відрізняються за своїми експлуатаційними характеристиками. Розбираючись, що краще — пружинні або безпружинні моделі, необхідно вивчити їх характерні особливості, переваги і недоліки, що дозволяють зробити усвідомлений вибір.

Особливості матраців з пружинами і без них

Головна відмінність між двома категоріями товару — наявність або відсутність пружин. Представлені компанією Ком-Фор пружинні матраци можна розділити на 2 основні групи — з залежними і незалежними блоками, які можна обрати, перейшовши за посиланням https://come-for.com/matrasy/nezavisimye-pruzhiny/.

Перший різновид представляється найбільш бюджетною групою. Такі моделі забезпечують рівномірну жорсткість, що обумовлено з’єднанням пружинних елементів. Вигідна вартість моделей гарантує базовий комфорт, проте вироби з незалежним пружинним блоком мають більше переваг, через що дуже популярні серед споживачів.

Друга група відрізняється більш високою ціною, проте моделі без пружини не видають шуму в процесі використання і здатні створити максимально сприятливі умови для сну. Вони більш підходять для двоспального ліжка, та можуть складатися з 5 або 7 зон жорсткості, що гарантує правильне положення спини.

Безпружинні матраци складають велику групу виробів, що включають як жорсткі, так і м’які моделі. Серед переваг моделей без пружин:

  • легкість, обумовлена відсутністю металевих елементів;
  • відсутність шуму в процесі експлуатації;
  • великий вибір для людей з будь-якими формами, потребами та вагою.

Цікава для українського покупця підкатегорія безпружинних матраців — топери, що можна класти на поверхню дивану.

Де купити потрібний виріб

Для того, щоб мати можливість заощадити і купити якісний виріб у Києві або іншому місті, необхідно перейти на сайт українського виробника матраців Come-For. Він є лідером в сфері продажу ортопедичних матраців різних типів в Україні. В асортименті магазину представлені моделі різного цінового сегменту. Кожен товар на етапі виробництва піддається перевірці якості. На продукцію надається гарантія, що дає можливість бути впевненим у відмінних характеристиках виробу, а також його тривалому терміні експлуатації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.