Люди

Професора франківського медуніверситету нагородили церковним орденом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Завідувача кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб, професора Миколу Островського нагородили орденом Святого Миколая Чудотворця Української православної церкви Київського патріархату.

«За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної української православної церкви», — йдеться в указі про нагородження, підписаному Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф вручив високий орден та оголосив указ про нагородження.  Островського нагородили під час зборів працівників обласного фтизіопульмонологічного центру, повідомляє прес-служба медуніверситету.

Іоасаф каже, що девіз кавалерів ордена, «Дарувати людям радість!», цілком відповідає результатам роботи професора Миколи Островського як у клініці, так в медуніверситеті.

Нагадаємо, у листопаді в Івано-Франківському обласному фтизіопульмонологічному центрі відбулась щорічна безкоштовна діагностика жителів міста на предмет хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ). Акцію провели з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ХОЗЛ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.