Відео Люди

Премією міського голови нагородили 10 найкращих педагогів Франківська – вони отримали по 10 000 грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Руслан Марцінків каже, від вчителя залежить майбутнє міста і держави, тому важливо було відзначити найкращих педагогів саме на день міста. Кожному з 10 вчителів вручили премію в 10 000 грн.

Нагороди вручили у суботу, 4 травня.

Вперше цьогоріч до #День_міста_2019 премією міського голови нагороджуємо 10 кращих педагогів 🙂

Posted by Руслан Марцінків on 2019 m. gegužės 4 d., šeštadienis

“Думаю, це буде гарна традиція на день міста нагороджувати наших вчителів”, – говорить мер.

На конкурс подалися 52 учасники. Міський голова каже, боротьба була запеклою.

У номінації  “Дошкільна освіта” перемогла Тетяна Шторгин, вихователь ДНЗ № 28, в номінації – “Загальна середня освіта” – Росина Іваночко, вчителька історії української гімназії №1. У номінації  “Педагогічна надія” премію отримала Ірина Чорненька, вчителька біології Хриплинської ЗОШ, в номінації  “Професійна майстерність” – Галина Танчак, вчителька образотворчого мистецтва школи-гімназії №3.

Також відзнаку отримали  Григорій Мороз, майстер виробничого навчання Художньо-професійного училища №3 в номінації “Професійно-технічна освіта”, Романа Бецала, вчитель образотворчого мистецтва Хриплинської ЗОШ №3 в номінації “Зоряний старт”, Віта Галушка, вчителька німецької мови ЗОШ №5 в номінації “Освітня інновація”, Олександр Аронець, керівник гуртка Міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді в номінації “Позашкільна освіта”.

В номінації “Батьківська просвіта” перемогла Світлана Герасимчук, класний керівник ЗОШ №18, а в номінації “Інклюзивний простір” – Софія Савчук, вчителька біології НРЦ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.