Люди Світ

Пожиттєве навчання мусить стати звичкою – Альона Каравай на TEDxIvanoFrankivsk

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську 30 вересня відбувається конференція TEDx.

Упродовж наступних 10 років штучний інтелект зможе майже повністю замінити людські ресурси. У 2024-му комп’ютери будуть перекладати краще за живих перекладачів, а у 2026-му зможуть доволі пристойно писати тексти, приблизно на рівні хороших студентських есе. Такі прогнози робить Ілінойський університет (США). Звичайно, це лише прогнози, і це може або статися, або ні.

До теми: Сила розуму. У Франківську почалася конференція TEDx

Про те, чому варто навчатися в епоху штучного інтелекту, розповіла під час щорічної конференції TEDxIvanoFrankivsk Альона Каравай, співголова наглядової ради ГО «Інша освіта».

“Деякі люди в розвитку штучного інтелекту вбачають величезний шанс: мати базовий дохід, подолати рак і голод. Але, можливо, правда десь посередині, бо штучний інтелект все більше бере на себе силу думки, – говорить Альона Каравай. – Тому нам треба розуміти як і чого навчатися».

Каравай виділяє кілька тез-припущень для тих, хто прагне вчитися. По-перше, навчання повинне бути пожиттєвим. Ми мусимо запрограмувати себе на те, що навчання має стати звичкою, культурою. По-друге, потрібно фільтрувати інформацію, щоб мати вільний простір для тимчасової інформації, адже щороку її у світі стає на 30% більше. Що цікаво, людина має 100 млн Гб пам‘яті…

Також Альона Каравай наголошує, що ми повинні мати індивідуальну навчальну територію. Це може бути відвідування тренінгів, лекцій, читання книг та будь-які інші засоби, які дадуть нам натхнення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.