Люди Фото

Пораненого бійця з Прикарпаття поставлять на ноги в Нью-Йорку (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
31-річний гвардієць з села Боднарів Калуського району весною 2017 року отримав серйозне поранення поблизу Торецька. Він фактично втратив обидві ноги.

Зараз боєць перебуває в США та очікує на операцію в клініці Нью-Йорка, пише “Репортер”.

За словами Ірини Ващук, президента фонду «Revived Soldiers Ukraine», який вже більше трьох років займається реабілітацією та лікуванням українських військових в США, Микола приїхав на реконструкцію бедра.

«19 червня він буде мати операцію, – говорить Ірина Ващук. – Головний хірург особисто взявся за Миколу. Операція буде складна, бо її в Україні вже робили, треба виймати пластину з ноги. Кістка не гоїться, бо вона погано складена. Так, як кістка не може загоїтися, йому не можуть поставити протези. Після операції Микола буде мати певний час на реабілітацію і тоді будемо протезувати».

Волонтери збирають кошти на протезування для Миколи. Потрібно від 10 до 12 тисяч доларів за два.

За словами Ірини Ващук, більше як за два роки, їм вдалося відправити до США на лікування 28 поранених бійців. Каже, це ті, яким не можна допомогти в Україні.

«Вдома Миколі нічого не пропонують. Не може молодий чоловік все життя сидіти в інвалідному візку, – каже Ващук. – Також зараз є Роман Годурик з Київщини. У нього немає плеча. Він приїздив на консультацію, а потім має знову приїхати на операцію».

Аби зібрати кошти на лікування та реабілітацію військових у США волонтери організовують благодійні концерти.

Зараз підготували вісім концертів з переможницею міжнародного концерту їм. Квітки Цисик Оксаною Мухою. Співачка вже виступила для українців у Філадельфії, Клівленді та Рочестері. На черзі Нью-Йорк, Чикаго, Детройт та Стемфорд.

«Основний напрямок цих благодійних концертів – зібрати кошти й відкрити в Україні центр для паралізованих, – говорить Ірина Ващук. – Протягом останніх двох років я привожу паралізованих солдат в Лос-Анджелес та Чикаго, де є такий центр. Ми плануємо відкрити подібний і в Україні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.