Люди

Понад 100 випускників франківського медуніверситету отримали дипломи провізорів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 30 січня, на урочистій Вченій раді Івано-Франківського національного медичного університету, яка відбулась у концертному залі обласної філармонії, вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету заочної форми навчання.

Цьогоріч університет підготував 107 випускників заочників.

Випускники-фармацевти заочної форми навчання складали практично-орієнтовані державні іспити, які складалися з двох етапів, повідомила прес-служба університету.

На першому етапі атестації випускники успішно продемонстрували вміння здійснювати фармацевтичну опіку реальним пацієнтам на базі відділень Обласного клініко-кардіологічного диспансеру та надання першої долікарської допомоги при невідкладних станах на базі навчально-практичного центру «Медицина» ІФНМУ. Вони також проводили медичні маніпуляції, якими повинен володіти провізор, та формували аптечки для різних потреб.

Другий етап відбувся на базі фармацевтичного факультету, і студенти здавали іспит з п’яти дисциплін: Клінічної фармації, Управління та економіки у фармації, Технології лікарських засобів, Фармацевтичної хімії, Фармакогнозії.

Про цьогорічні іспити і цьогорічних випускників розповіла голова державної екзаменаційної комісії, завідувач кафедри фармакології, професор Лідія Шеремета.

“Комісію цього разу очолити було особливо приємно, оскільки вона якісно зросла, поповнившись сотим доктором наук нашого університету Андрієм Стецьківим, на посадах доцента стали працювати Тетяна Стасів, Оксана Струк, Василь Водославський, Марія Мельник, — говорить Лідія Шеремета. — Частину комісії складали запрошені провідні фахівці фармації Прикарпаття, які люб’язно погоджуються оцінювати знання та вміння наших випускників. Це начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Івано-Франківської області Надія Шпур, комерційний директор ТОВ «Іва-фарм» Іван Венгринюк, завідувач ТОВ «Центорія» Ярослава Самборська, директор центральної районної аптеки м. Долини Петро Колісник, завідувач навчально-виробничої аптеки університету Ірина Гадяк. Дякую Вам, наші незмінні практичні аудити!”

“Більшість з тут присутніх випускників вже знають, що таке фармація, і вже працювали в цій сфері, і це чудово, — говорить ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Наш фармацевтичний факультет є наймолодший в університеті, і ми стараємося, щоб він розвивався. Сподіваюся, що всі нинішні випускники збережуть тільки найкращі спогади про цей факультет і загалом про наш університет. Нас усіх об’єднала наша рідна Alma Mater”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.