Люди

Понад 1000 будинків без газу, розмиті дороги, підтоплені будинки. На Прикарпатті підбивають наслідки повені

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулої доби підрозділи УДСНС в області здійснили 29 виїздів щодо надання допомоги населенню.  Всього було відкачано 456 м. куб. води. Залучено 57 чол. особового складу та 13 одиниць техніки.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

За інформацією голови Войнилівської селищної ради об’єднаної територіальної громади станом на 08:00 21 травня 2019 року внаслідок проливних дощів на території Войнилівської об’єднаної територіальної громади частково зруйновано об’їзний міст на автомобільній дорозі сполученням Войнилів – Дубовиця через р. Болохівка. Також завдано таких збитків:

 • частково зруйновано дорожнє полотно дороги загального користування місцевого значення сполученням Слобідка – Войнилів через Перевозець на відрізку дороги Перевозець та Павликівка;
 • розмито дороги в с. Довпотів, с. Дубовиця, комунальні дороги в усіх населених пунктах Войнилівської об’єднаної територіальної громади;
 • підтоплено житлові будинки, господарські будівлі та споруди, присадибні земельні ділянки у смт. Войнилів, с. Довпотів, с. Кудлатівка, с. Павликівка, с. Перевозець, с. Середня, с. Слобідка;
 • розлито місцеві потічки;
 • замулено водовідвідні канави.

До теми: Знайшли тіло калушанина, котрого вчора забрала вода

          За інформацією начальника відділу НС Болехівської МР 20.05.2019 р. внаслідок сильних дощів  підтоплено 100 господарств.

          За інформацією голови Верхнянської селищної ради об’єднаної територіальної громади 20.05.2019 р. внаслідок проливного дощу:

 • частково зруйновано автомобільний міст при в`їзді в с. Станькова;
 • частково зруйновано дорожнє полотно доріг загального користування місцевого значення с. Завадка, с. Верхня, с. Збора, с. Негівці, с. Станькова;
 • підтоплено будівлю котельні та підвальні приміщення Верхнянського ліцею, внутрішні туалети Негівської гімназії;
 • частково пошкоджено крівлю Народного дому с. Верхня та затоплено підвальні приміщення;
 • частково пошкоджено крівлю адмін. приміщення в с. Верхня;
 • розмито комунальні дороги в усіх НП ОТГ;
 • розлито місцеві потічки, замулено водовідвідні канали, підтоплено земельні ділянки в НП ОТГ. 
До теми: Вода вище вікон. На Надвірнянщині люди показують наслідки повені (ВІДЕО)

           За інформацією голови Новицької селищної ради об’єднаної територіальної громади 20.05.2019 р. внаслідок проливного дощу:

 • підтоплено 90% с/г угідь в НП ОТГ;
 • частково пошкоджені та зруйновані комунальні дороги в селах Бережниця, Ст. Угринів, Сер. Угринів, Підмихайля, Добровляни, частина Новиці, Зелений Яр, дорога Калуш-Осмолода. 

      За інформацією начальника відділу НС в Рогатинському районі в результаті дощового паводку в селі Вишнів підтоплено 26 домогосподарства ( в т.ч. 4 житлових будинки) та відселено 3 дітей. В селі Княгиничі підтоплено 3 домогосподарства і 1 літня кухня, в селі Загір’я 4 домогосподарства і 1 літня кухня. В селі Восресинці підтоплено 3 домогосподарства. Також підтоплено території загальноосвітніх шкіл в селах Конюшки та Малинівка.

До теми: Франківські рятувальники радять людям підготуватися до евакуації

За інформацією чергового Івано-Франківськгаз станом на 15.20 20.05.2019 р. в Богородчанському районі с. Бабче внаслідок підняття рівня води в р. Манявка відбулося пошкодження вводів газопостачання до ж/б, в результаті відключено від газопостачання 627 аб. та станом на 18.30 20.05.2019 р. в Надвірнянському районі в с. Гвізд внаслідок підняття рівня води в р. Лукавець Малий сталося пошкодження стальної надземної ділянки діаметром 108 мм, газопроводу середнього тиску діаметром 110 мм, в результаті чого від газопостачання відключено 453 аб. та 3 комунпобутових підприємства.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.