Люди

Померла відома прикарпатська журналістка Оксана Кваснишин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 3 лютого, стало відомо про смерть відомої журналістки Оксани Кваснишин. Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ, пише Репортер.

Оксана Кваснишин працювала власним кореспондентом ICTV на Прикарпатті. У Франківську заснувала для школярів «Школу професійної журналістики». Своїми сюжетами не раз допомагала всім, хто до неї звертався, особливо хворим дітям, збирала для них гроші на лікування.

Кілька років тому у неї діагностували онко. Оксана лікувалась у Відні, але й там намагалась долучитися до добрих справ. Там вона заснувала благодійну українсько-американську онлайн-школу для дітей і дорослих.

«Приємно знати, що ти врятував чиєсь життя; ти спиш спокійно, бо знаєш, що комусь допоміг! І хочу сказати, що світ врятує не краса. Світ врятує доброта, якщо світ усвідомить, цю Божу істину. Робіть добро сиротам, удовам, відповідайте на зло добром, моліться за тих, хто кривдить вас. Поширюйте любов і доброту і ми перетворимо цю грішну землю на Рай!», – писала Оксана в своїй замальовці, яка ввійшла в «Книгу Добра».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.