Люди

Помер голова Ради профспілок Прикарпаття Ігор Басюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На 68 році життя помер Ігор Басюк, який майже 30 років очолював Раду профспілок Івано-Франківської області.

Про це повідомляють на сайті ІФ ОДА, пише Репортер.

Басюк

Ігор Басюк у 1980 році закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу. 10 років працював у НГВУ «Надвірнанафтогаз». Із лютого 1992 року очолював Раду профспілок Прикарпаття.

Басюк

За цей час значно зросла роль профспілкових організацій у вирішенні питань соціально-економічного захисту громадян, – пишуть на сайті ОДА. – З його ініціативи в області забезпечується розвиток та вдосконалення системи соціального діалогу, поглиблення взаємодії профспілок з органами виконавчої влади та об’єднаннями роботодавців. Завдяки цьому досягнуто значних результатів у питаннях колективно-договірного регулювання праці, зростанні рівня заробітної плати та своєчасної її виплати, збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Як голова правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Ігор Басюк багато уваги приділяв наповненню бюджету фонду, організації оздоровлення працівників та їхніх дітей, зниженню захворюваності прикарпатців.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родині, близьким Ігоря Євгеновича Басюка. Світла пам’ять про нього залишиться у наших серцях, – йдеться у заяві колективу ІФ ОДА.

«Об’єднані любов’ю» франківці просять підтримати їхній проект на всеукраїнському конкурсі

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні