Люди

«Об’єднані любов’ю» франківці просять підтримати їхній проект на всеукраїнському конкурсі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Перемога у конкурсі дозволить їм продовжувати свою діяльність, а ще впроваджувати нові проєкти.

Громадська організація «Об’єднані любов’ю» об’єднує родини, де є діти та молодь з розладами аутичного спектра, синдромом Дауна, ДЦП та іншими нозологіями, пише Репортер.

Організація опікується 150 такими родинами з Івано-Франківська та 300 сім’ями по області.

За словами керівниці організації Марії Червак, нещодавно вони подалися на всеукраїнський «Конкурс соціальних ініціатив 2021». Вже пройшли два епати, зараз третій – голосування, яке триватиме до 30 листопада.

Громадська організація «Об’єднані любов’ю» подалися на Конкурс соціальних ініціатив 2021.

«Ми написали заявку у номінацію інклюзія – на продовження діяльності і підтримання абілітаційного арт-центру «Об’єднані любов’ю», – говорить Марія. – Завдяки цьому гранту ми зможемо продовжити те, що ми робимо. У нас є мрія мати свій спортивний зал. також, аби у нас була не тільки творча майстерня по іграшках, які ми робимо, а ми почнемо продукувати свої вироби. Ми вже започаткували театральну студію, аби ставити оригінальні п’єси, казки. Наші діти мають уроки гри на фортепіано, а також плануємо уроки гри на сопілці. Наші діти особливі і кожен має свої великі таланти. І ця перемога дасть нам змогу реалізувати всі ці мрії».

Тож, прикарпатців просять підтримати і проголосувати за їхній проєкт. Для цього треба зайти на сайт Конкурс соціальних ініціатив, знайти під 22 номером Абілітаційний артцентр «Об’єднані любов’ю» і натиснути “Голосувати”.

Читайте також:

Майстерня добра. У Франківську продають душевні товари від особливих майстрів (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні