Люди

Помер директор Рогатинської спортивної школи Зеновій Верб’яний

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На 62-му році життя помер член виконавчого комітету Рогатинської міської ради, директор Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Зеновій Верб’яний.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Рогатинської міської ради.

Пішла з життя добра, щира, весела людина, чий внесок у розвиток спорту, зокрема настільного тенісу у Рогатинській громаді, області важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна, гідна і високопрофесійна праця у цій царині. Спорт для Зеновія Михайловича був не просто професією, а важливою частиною життя, – йдеться у повідомленні.

Рогатинська міська рада, виконавчий комітет, депутати міської ради висловлюють співчуття з приводу смерті пана Зеновія сім’ї, друзям, колегам.

До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних, друзів, учнів співробітників… У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї, рідним, колегам, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, – пишуть на сторінці Рогатинської міської ради.

Читайте також: На Калущині відпочинок з алкоголем під магазином завершився сутичкою і 2 роками іспитового строку

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.