Кримінал

На Калущині відпочинок з алкоголем під магазином завершився сутичкою і 2 роками іспитового строку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мешканець однієї із громад Калуського району, студент 3 курсу, раніше не судимий, отримав 2 роки іспитового строку за умисне нанесення тілесних ушкоджень після відпочинку з алкоголем під магазином. На судовому засіданні щиро каявся, а його товариш претензій до нього не мав. Про це повідомляє Калуський міськрайонний суд.

В судовому засіданні розглянуто кримінальне провадження за ч.1 ст.121 КК України, про обвинувачення мешканця однієї із громад Калуського району, студента 3-го курсу, раніше не судимого. З матеріалів справи відомо, що у вечірній час, після закриття магазину, де обвинувачений та потерпілий відпочивали виник словесний конфлікт, який завершився сутичкою та втратою свідомості, – повідомляють у суді.

Потерпілий внаслідок бійки отримав тілесні ушкодження: закриту черепно-лицеву травму із переломами кісток лицевого черепа, забій головного мозку легкого ступеня тяжкості, гемосинус лівої гайморової пазухи, синці в ділянці голови, крововиливи в м’які покриви голови. Такі ушкодження відносяться до тяжких тілесних, що є небезпечними для життя в момент спричинення.

До теми: П’яним побив матір – мешканець Надвірнянщини отримав 200 годин громадських робіт

На судовому засіданні обвинувачений вину у кримінальному правопорушенні визнав повністю. Щиро каявся.

Як розповів потерпілий, він прийшов в магазин, де вживав спиртне. Пізніше з обвинуваченим в нього виник словесний конфлікт, після якого він опинився в лікарні з тілесними ушкодженнями. Претензій до обвинуваченого не має.

Суд ухвалив обвинуваченого:

  •  визнати винуватим за ч.1 ст.121 КК України та призначити покарання – позбавлення волі строком на 5 років;
  • згідно зі  ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням та встановити йому іспитовий строк 2 роки;
  • згідно зі ст.76 КК України покласти на останнього такі обов”язки: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Читайте також:  Торгував дозволами на зброю: на хабарі затримали заступника начальника коломийської поліції

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.