Люди

Полковник Олег Апостол з Франківська отримав “Хрест бойових заслуг”

Google+PinterestLinkedInTumblr
Уродженця Івано-Франківська, полковника Олега Апостола нагородили відзнакою Президента України «Хрест бойових заслуг». Боєць отримав нагороду за особисту хоробрість і відвагу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку. Про це повідомляють в Івано-Франківській ОВА, пише Репортер.
Олег Апостол
Олег Апостол 2008 року закінчив Національну академію сухопутних військ  за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів аеромобільних військ».

З перших днів вторгнення рф в Україну він брав активну участь у боях з ворогом. Особливо проявив себе під час визволення Миколаївки, що на Донеччині. Якщо інші військові підрозділи блокували населений пункт, то Олег Апостол з підлеглими чотири рази заходив у Миколаївку і штурмував укріпрайони терористів, зокрема, промислову зону, ТЕЦ та численні блокпости. Група фактично викликала вогонь на себе, даючи змогу виявляти вогневі позиції ворога та потужним вогнем уражати.

Не менш вправно підрозділ Олега Апостола діяв і під час виконання багатьох інших відповідальних бойових завдань. За звільнення Слов’янська та інших населених пунктів Донбасу 5 липня 2014 року офіцер був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Про те, як воює підполковник Олег Апостол нині, красномовно свідчить Указ Президента України Володимира Зеленського про нагородження офіцера орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня – за особисту мужність під час виконання бойових завдань, самовідданість і хоробрість у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.