Люди

Поліцейські знайшли жінку, яка тиждень тому залишила без нагляду чотирьох дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ювенальні поліцейські Івано-Франківського районного управління поліції встановили місцезнаходження матері чотирьох дітей, яких вона напередодні залишила самих вдома.

Причину залишення їх без догляду жінка пояснити не змогла, пише Репортер.

Щодо 33-річної матері складено протокол про адміністративне правопорушення за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Жінці повідомили місцеперебування її чад . Одночасно поліцейські роз’яснили їй про необхідність створення належних умов для проживання дітей і недопустимість залишення їх без нагляду. Щодо повернення їх матері рекомендовано звернутися до служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, жінка залишила дітей 16 січня і зникла. Спочатку поліцейські доставили їх на обстеження до лікарні. Там з’ясували, що 4-місячне немовля потребує медичної допомоги, інших діток поміщено до центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Начальниця відділу ювенальної превенції в Івано-Франківській області Алла Бойчук повідомила, що ця сім’я неодноразово потрапляла в поле зору поліції та соціальних служб. Мама зловживає алкогольними напоями і неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності за неналежне виховання. Батько у в’язниці.

Раніше соціальні служби передали дітлахів до патронатної сім’ї. Після цього жінка на деякий час виправилась, створила належні умови для проживання, тому їх їй повернули.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.