Люди

Підполковник із коломийської “десятки” Сергій Яндульський отримав звання Героя та орден “Золота зірка”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У річницю звільнення Бучі від російських окупантів Президент Володимир Зеленський  вручив військовослужбовцям державні нагороди. Зокрема, орден «Золота Зірка» Президент вручив підполковнику Сергію Яндульському, який виконує бойові завдання з відсічі збройній агресії РФ з березня 2022 року.

Підполковник неодноразово діяв під щільними обстрілами противника. Групи під його керівництвом знищували велику кількість військової техніки й живої сили ворога, пише Репортер з посиланням на сайт Президента.

Яндульський

Орден «Золота Зірка» вручається особі, відзначеній званням Герой України за здійснення визначного геройського вчинку. Це найвищий ступінь відзнаки в Україні.

У червні 2022 року на Луганщині під ворожим обстрілом Сергій Яндульський особисто доправив у безпечне місце та надав першу допомогу пораненому старшому солдату, урятувавши йому життя.

Наприкінці вересня, перебуваючи на передових позиціях у Донецькій області, підполковник потрапив під ворожий обстріл. Він зазнав вогнепального поранення плеча й лівого стегна, але зміг організувати вогонь у відповідь. У результаті було знищено солдатів і техніку окупанта.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.