Люди Світ Фото

Попри підтримку майже шести тисяч вболівальників, івано-франківський «Тепловик» програв маріупольському «Іллічівцю-2» (ФОТО)

У п’ятницю, 19 серпня, до Івано-Франківська офіційно повернувся професійний футбол. Вперше за чотири роки на стадіоні «Рух» зіграли професійні команди – івано-франківський «Тепловик» приймав маріупольський «Іллічівець-2».

14060326_642036702640004_388081604_o

Для франківців це була вже четверта гра у Чемпіонаті України серед команд Другої ліги. У попередніх поєдинках «тепловики» здобули одну перемогу, раз програли, а також зіграли внічию.

14074381_642035945973413_1070016941_o

Як результат – сьома сходинка турнірної таблиці. Цей домашній поєдинок очікували чи не всі іванофранківці, а найбільше, мабуть, міський голова Руслан Марцінків. На кожній прес-конференції, оперативній нараді, засіданні виконавчого комітету мер невтомно запрошував усіх на футбол. «Треба прийти і підтримати», – наголошував Марцінків.

14012580_642036159306725_1791975317_o

Запрошення мера, а також «голод» людей до футболу створили кілометрові черги до кас «Руху». Аби придбати бажаний квиток, вартість якого 20 гривень, треба було вистояти мінімум півгодини.

14037871_642035979306743_1089828372_o

Під кількатисячну підтримку вболівальників «Тепловик» розпочав свій перший домашній матч. Всього на стадіоні «Рух» є 6500 пластикових крісел. Вільні місця були лише на крайніх секторах верхнього ярусу трибуни.

14045086_642036069306734_2056746998_o

Перший тайм іванофранківці почали жвавіше, створювали гольові моменти. Проте не вистачало завершального удару. На 13-ій хвилині головний бомбардир команди Ігор Худоб’як влучив у поперечину. Надалі гра була більш-менш рівна. Однак головне футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі» спрацювало й цього разу. На 35-ій хвилині маріупольці відкрили рахунок – 0:1.

У другій половині матчу франківцям так і не вдалося знайти «ключ» до оборони «Іллічівця» – 0:1.

14075056_642036675973340_1006387183_o 14074497_642036599306681_1014586128_o 14045174_642036195973388_1091607230_o