Люди

Перші засідання ТВК на Франківщині проходять без порушень, – ОПОРА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

6 вересня ЦВК утворила обласні, районні та міські (міста обласного значення) ТВК. Найбільше своїх представників у територіальних виборчих комісіях Прикарпаття отримало Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 61 член виборчих комісій, партія Блок Петра Порошенка “Солідарність” отримала 57 представників у складі ТВК, «Народний фронт» – 42, Радикальна Партія Олега Ляшка – 34 місця.

Інші суб’єкти представлені у ТВК меншою кількістю осіб. Найменше своїх представників у складі ТВК мають: партія «Соціалісти» – 3, «Європейська партія України» – 2 та «Партія Пенсіонерів України», «Молодь до влади», «Сила людей», «Громада і закон» та «Українська партія» представлені по одній особі.

Представництво політичних партій у складі ТВК Івано-Франківської області (обласна ТВК, районні ТВК та міські ТВК міст обласного значення)
Назва політичної партії Кількість
Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” 61
Блок Петра Порошенка “Солідарність” 57
«Народний фронт» 42
Радикальна Партія Олега Ляшка 34
Об’єднання “Самопоміч” 28
«Наш край» 17
«Воля» 16
Всеукраїнське об’єднання “Свобода” 16
Українське об’єднання патріотів – УКРОП 15
Народний Рух України 11
«УДАР» Віталія Кличка 9
Опозиційний блок 8
Громадянська позиція 8
Українська Народна Партія 7
Громадський рух “Народний контроль” 5
«Соціалісти» 3
Європейська партія України 2
Партія Пенсіонерів України 1
Молодь до влади 1
Сила людей 1
Громада і закон 1
Українська партія 1

Сьогодні спливає визначений законом термін (не пізніше ніж на другий день з моменту утворення), коли утворені ТВК для набуття повноважень мають провести перші засідання. Перші засідання 7 вересня вже провели Коломийські міська і районні ТВК, Косівська районна ТВК, Тлумацька районна ТВК і Бурштинська міська ТВК. Інші ТВК планують провести свої перші засідання сьогодні. Наразі проблем з проведенням перших засідань територіальних виборчих комісій спостерігачами ОПОРИ не зафіксовано.

Найближчим часом (у триденний термін з дня формування) утворені ТВК мають скласти єдиний кошторис доходів і видатків на підготовку і проведення місцевих виборів, оприлюднити інформацію про розмір грошової застави та спеціальний рахунок, на який вона вноситься. До 12 вересня районні ТВК мають утворити сільські і селищні ТВК та міські ТВК у містах районного значення. А до 16 вересня усі ТВК мають утворити виборчі округи для проведення виборів депутатів до місцевих рад. Висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови розпочинається 21 вересня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.