Люди

Пенсіонерка з Прикарпаття купила дрон для бійців 10 бригади

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

73-річна Ганна Микитюк із села П’ядики, що на Коломийщині, придбала дрон для військових 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

Ганна Микитюк розповіла Суспільному, що вирішила купити та передати військовим дрон після того, як переглянула відео із зони бойових дій.

Я побачила репортаж з Донеччини, де якраз перебуває наша бригада. Тепер росіяни розбили село Званівка. Залишилася лише церква Василя Великого, і навіть образ того святого росіяни знищили. В репортажі стояли наші коломийські хлопці й просили дрон. І я розплакалася. Наступного дня зранку сказала дочці й онучкам: “Купімо дрон”, — пригадує жінка.

Ганна Микитюк зустрілася з військовими, щоб порадитися, де краще купити БпЛА.

Я хочу допомогти хлопцям, щоб їм було легше, бо дрон — це є очі. Я знаю, що безпілотники — розхідний матеріал на війні. Але, можливо, мій дрон їм трошки допоможе. Це — дуже малесенький благодійний внесок напроти того, що ці діти для нас роблять, як вони стараються, як бідують в тих окопах. Вирішила допомогти, бо хочу перемоги, хочу, аби війна закінчилася, — каже Ганна Микитюк.

Пенсіонерка дуже пишається 10 гірсько-штурмовою бригадою, тому допомагає військовим, чим може.

Я навіть казала внучкам, що впізнала одного хлопця в репортажі. Бо я їм на Спаса давала пиріжки з маком. Ми на це свято пішли з онучками в кафе, і там були хлопці з цієї бригади. Вони обідали і я їх пригостила пиріжками. Минулого року я бійцям передала моркву, буряк, капусту, бо маю сад і город. А цього року теж заготувала моркву і яблука, ще буряк і квашену капусту. Хлопців треба годувати й допомагати, — говорить пані Ганна.

Читайте: «Знищеним Supercam особливо пишаюсь»: розмова з зенітником 10 бригади “Едельвейс”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.