Люди Фото

Педагоги Прикарпаття розбудовують інклюзивну освітню спільноту (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями у Хмельницькому відбувся ІІ Західний воркшоп: «Нова українська школа – школа, доступна для кожного» у рамках проекту Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти.

Захід відвідали педагоги Вигодського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківського коледжу Прикарпатського університету за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

У заході взяли участь 140 освітян Хмельниччини, Тернопільщини та Франківщини, які активно ділилися власним досвідом та обговорювали виклики інклюзивної та спеціальної освіти.

Тренери та доповідачі відпрацьовували ефективні освітні практики: співвикладання і партнерство вчителя та асистента вчителя інклюзивного класу, інструменти електронного супроводу уроку та дистанційного навчання в інклюзивному середовищі, корекційно-розвиткова складова навчання, педагогіка партнерства, організація освітнього середовища, механізми інтеграції, універсальний дизайн, програми переходу учнів з особливими освітніми потребами в доросле життя, командотворення та ефективне функціонування. Напрацювання воркшопу будуть представлені в посібнику та програмі підготовки спеціалістів з інклюзивної освіти.

Триденна подія показала можливість самоорганізації та співпраці освітян, батьків, учнів, громадських організацій та державних структур  в інклюзивних освітніх спільнотах, необхідність вибудови спільних стратегій розвитку та окреслила шляхи подальших освітніх ініціатив.

Створення західноукраїнського інклюзивного освітнього кластеру – партнера Всеукраїнського консорціуму з інклюзивної освіти є ще одним кроком на шляху до безбар’єрної освіти та суспільства.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.