Люди

Печеніжинська ОТГ увійшла у фінал шоу “Громада на мільйон” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У новому випуску проекту Новопсковська, Бузька та Печеніжинська об’єднані громади боролися за квиток до фіналу.

Вони отримали заключне бізнес-завдання від інвестора та ведучої проекту Ірини Озимок – визначити, якого спеціаліста не вистачає громаді, та заохотити його і надалі працювати в ОТГ.

«Ми знаємо, що в українських селах є проблема відтоку кадрів. Кваліфіковані спеціалісти їдуть у міста, де кращі можливості для роботи та вища заробітна плата. Я вважаю, що це – одне з найскладніших завдань для громад. Їм потрібно не тільки заохотити спеціаліста лишитися у громаді, але і переконати нас, що саме ця ОТГ гідна того, щоб інвестувати в неї 1 мільйон гривень», – говорить ведуча Ірина Озимок.

Так, Бузька громада зупинила свій вибір на лікареві-стоматологу, послуг якого потребують жителі регіону. Печеніжинська ОТГ вирішити залучити фахівця з іноземних мов, який допоможе у розвитку бізнесу. Новопсковська громада обрала спеціаліста зі створення ОСББ, який покращить благоустрій регіону.

Фахівці, яких обрала кожна громада-учасниця, провели з представниками громади одну добу, після чого вирішили, залишатися чи ні. В результаті шоу покинула Новопсковська громада.

Нагадаємо, перша програма “Громада на мільйон” вийшла в ефір 28 січня. Змагання за мільйон громади розпочали з встановлення рекорду України. У Печеніжинській ОТГ встановили рекорд України з масового виконання аркана. У другому випуску шоу Печеніжинська ОТГ здійснила мрію дітей-сиріт. У третьому – добували екологічну сіль та продавали її на столичному ринку. Далі фермер з Печеніжинської ОТГ виграв квиток до Австрії для отримання європейського досвіду. А ось в останньому випуску – ОТГ влаштовувала гуцульське весілля, і вдруге опинилася у лідерах програми.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.