Люди

Патрульна поліція Івано-Франківської області має нового очільника

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 30 січня, в Управлінні патрульної поліції Івано-Франківської області представили нового очільника.

Ним став Олег Костенко, колишній начальник Управління патрульної поліції у Хмельницькій області.

Нагадаємо, до листопада 2017 року Управління патрульної поліції очолював Дмитро Міхалець.

Олег Костенко народився і виріс в Києві.  Одружений. Має доньку. В патрульній поліції працює з перших днів.

“Знаю Олега Олександровича з самого старту патрульної поліції. Він прийшов в поліцію з часу першого набору. Весь цей час він ріс над собою”, – каже Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

Білошицький повідомив, що Костенко працював у Хмельницькому. Потім став керівником управління міста, а згодом і області.

Окрім начальника управління представив т.в.о. заступника начальника управління, “праву руку” начальника управління. Ним став франківець Андрій Тірон.

“Андрія представляти не треба. У Франківську його знають. Він був активним учасником Революції гідності, а потім і АТО, нагороджений орденом Богдана Хмельницького”, – каже Білошицький.

“Ці двоє людей гідні своїх посад. Особовий склад, ви в надійних руках”, – завершив презентацію кадрових змін полісмен.

“Я гарантую, що всі позитивні традиції, які були започатковані патрульною  подіцією у Франківську будуть підтримуватися і вдосконалюватися й надалі”, – заявив Олег Костенко.

Дмитро Міхалець проживав в Івано-Франківську з дружиною та маленьким сином. За цей період часу відбулося чимало: провокації від активістів; суд з АТОвцем, який ще триває і Міхалець повинен буде приїжджати на засідання; ДТП з вини водія маршрутки; створення за ініціативи хмельничанина програми “Патруль”; відкриті кримінальні провадження проти патрульних, а нині інцидент з екс-міліціонером Ільницьким. Проте Дмитро Міхалець серед підлеглих і франківців отримав авторитет.

Заступниками у Костенка будуть Андрій Тірон і Яна Юносова. Де працюватиме Олег Сердюк, який був заступником Дмитра Міхальця, наразі лише вирішується.

Розпочати роботу на новій посаді Костенко планує з аналізу проблем управління, а також зосередиться на вирішенні кадрового питання – наразі триває набір у поліцію, вакантними залишаються 80 місць.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.