Люди

Пасажирка поїзда “Франківськ-Київ” подякувала машиністу за врятовані життя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нагадаємо, що близько першої ночі  3 лютого, у місті Дубно на Рівненщині водій вантажівки намагався перетнути переїзд та потрапив під пасажирський потяг “Івано-Франківськ – Київ”.

Постраждав лише машиніст потягу, інформує Репортер.

“Дуже хочу подякувати людині, яка у критичній ситуації діяла максимально ефективно, правильно, і завдяки цьому люди залишились живими і неушкодженими. Чого, на жаль, не скажеш, про самого Героя – бо для мене він Герой… Його життя не буде таким, як раніше… Дякую тобі, друже, дуже дякую!”, – пише одна з пасажирок Анна Лебєдєва.

Жінка пише, що 3 лютого вони з друзями вирушили до Івано-Франківська. Їхній вагон був першим, одразу за локомотивом. Але серед ночі їхній поїзд 43 “Київ — Івано-Франківськ” попав в аварію. Фура застрягла на переїзді, водій не постраждав. А машиніста виймали з кабіни з серйозними ушкодженнями хребта.

За її словами, провідниця розповіла, що машиніст діяв максимально ефективно, швидко зорієнтувався в ситуації та тому потяг не зійшов з рейок.

“Всі ці дні мені не давало спокою відчуття несправедливості і вдячності. Через одне самовпевнене рішення водія фури сталася трагедія. А через виважені та професійні дії машиніста трагедія лишилась тільки в його родині. Якби машиніст діяв інакше і постраждали люди, його б «перемивали», шукали, що він не так зробив на робочому місці, а коли все зробив так – ну це ж його робота! І у цьому місці мене знову накриває вдячність, що все так! І несправедливість, що він навіть не відчув нашої вдячності!”, – додає жінка.

Наразі відомо, що чоловік по цей час залишається у реанімації лікарні міста Рівне. Відновлюється після операції – рухає кінцівками та дихає самостійно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.