Люди

Отець Олег Каськів став радником Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук іменував синкела у справах духовенства та священничих родин Івано-Франківської архиєпархії, отця Олега Каськіва радником Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ.

Про це пише пресслужба УГКЦ.

У Патріаршій курії заснували Душпастирську раду, до якої ввійшли підрозділи курії, котрі відповідають за душпастирське служіння в нашій Церкві.

Ця Рада успадкувала всі напрацювання робочої групи для впровадження Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року, що була заснована відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ 2011 року і у вересні цього року завершила своє служіння. Один із важливих здобутків робочої групи – діяльність мережі координаторів, які допомагали своїм єпископам втілювати в життя на єпархіальному рівні стратегію розвитку Церкви.

“Новостворена Душпастирська рада – у співпраці з представниками від єпархій, які належать до цієї Ради як радники в пасторальних питаннях – творитиме простір для постійної комунікації та координації усіх структур нашої Церкви з метою пасторального планування з урахуванням законодавчих актів Синоду Єпископів УГКЦ”, – йдеться у повідомленні.

Бажаємо отцю Олегу ревного та належного виконання покладених обов’язків Церкви!

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.