Люди

Омбудсман відреагувала на страйк освітян у Долинській ТГ

Google+PinterestLinkedInTumblr
Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова звернулася до керівництва Івано-Франківської ОДА та Долинської міської територіальної громади щодо заборгованості із зарплати освітянам Долинської ТГ.

Як стало відомо з моніторингу ЗМІ, у Долинській громаді педагогічні працівники оголосили страйк через невиплату зарплати. Також з приводу незадовільного стану щодо виплати заробітної плати освітянам до Уповноваженого звернулися депутати Калуської районної ради Івано-Франківської області, інформує пресслужба Уповноваженого.

«Задля поновлення порушених конституційних прав педагогічних працівників на своєчасне одержання винагороди за працю Уповноважений доручила своєму представнику в західних областях звернутися до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Долинської об’єднаної територіальної громади щодо необхідності вжиття дієвих заходів для поновлення прав педагогічних працівників. Відповідні звернення вже скеровано до цих керівників», – йдеться в повідомленні.

Питання погашення заборгованості із заробітної плати педагогічним працівникам перебуває на контролі Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Нагадаємо, 2 вересня у Долинській об’єднаній територіальній громаді на Івано-Франківщині вчителі оголосили страйк через невиплату заробітної плати. З 26 навчальних закладів Долинської ТГ страйкували 20.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.