Люди

Оксана Кваснишин готується до шостої хімії – потрібна допомога

Google+PinterestLinkedInTumblr
Оксана Кваснишин уже не перший рік бореться з раком. Восени минулого року Оксана завершила збір коштів  з надією, що наступила ремісія. Але лікування довелося продовжити.

У понеділок, 12 серпня, Оксана Кваснишин має розпочати останній шостий курс. Після – буде обстеження у вигляді ПЕТ-КТ, тестів та аналізів. На шосту хімію не вистачає 1022 євро.

“Я не знаю, що буде після них і навіть не хочу зараз про це думати. Зависла у режимі стендбай. Вибачте ті, кому я рідко відписую. Я майже не захожу на фб. Мене від нього нудить. Моя духовна їжа – Святе Письмо і проповіді на ютуб двох греко-католицьких священиків, яких слухаю “запоєм” Романа Братковського та отця Антонія Ніколаєва, – пише Оксана Кваснишин у Facebook. – Рекомендую це всім, хто втрачає віру, надію і хоче одужати. Приймаю це як ліки. Будильник задзвонив – навушники в вуха і насолоджуюсь))) Просто послухайте хоча б одну проповідь ради цікавості і все навколо зміниться… г а р а н т у ю!

І ще я дещо пишу… Деякі мої друзі уже знають що це))) А ще одна справа, якою я б хотіла займатись після того як виживу – це проект започаткований УГКЦ і стосується він узалежнених від алкоголю осіб. Чому саме цей напрямок? Бо якось так сталось, що увесь цей час мені зустрічались люди чиї родини зруйнував алкоголь. Але це за умови, що Богові потрібна у цьому моя допомога. Але те, що Він має на мене плани – це точно. Він на кожного має план. На тебе, на мене, на всіх! І любить безмежно кожного з нас. Господь хоче, щоб ми жили. Дякую Господу та всім за життя! Хай повернеться вам сторицею! “

Реквізити для допомоги:
  • гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксани Кваснишин
  • Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Austria, Vienna (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera
Онлайн сервіси для збору коштів:
  •  https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)
  • PayPal okrasulya28@gmail.com – Oksana Krasulya (з позначкою «на лікування Оксани Кваснишин»)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.