Люди Фото

Очима новоселів: «Калинова слобода» торговельна (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ми продовжуємо цикл фоторепортажів про містечко «Калинова слобода» (http://kalina.if.ua). У попередніх публікаціях мова йшла про створені тут умови для відпочинку, дитячих розваг, занять фізкультурою та спортом. Сьогодні ж звернемо увагу на торгівельну інфраструктуру містечка.

unnamed (5)

Відразу ж на в’їзді «Калинову слободу» впадає у вічі великий продуктовий супермаркет «Тростянецький».

unnamed (4) unnamed (3) unnamed (2) unnamed (6)

Покупцям до вподоби просторий торгівельний зал і широкий асортимент товарів: бакалія та смачна власна випічка, кондитерські, молочні, м’ясо-ковбасні і рибні вироби, різноманітні напої та господарські товари. А вигідне розташування і велика автомобільна парковка роблять закупівлі ще комфортнішими. До речі, ще один «Тростянецький» от-от відкриється в центрі містечка.

unnamed (9)

unnamed (12)

На другому поверсі розташований бенкетний зал «Ювілейний». Сімейне свято на 10-20 осіб, ювілей на кількадесят гостей чи весілля на 300 запрошених – місця вистачить на всіх! А різноманітні страви на будь-який смак і жива музика подарують хороший настрій і просто незабутні спогади.

unnamed (8) unnamed (10)

Втім, у «Калиновій слободі» подбали не тільки про шлунки мешканців, а й про їх практичні потреби. Ремонти у квартирах містечка йдуть повним ходом. І кожному новоселові, напевно, знайома ситуація, коли для закінчення робіт не вистачило мішка шпаклівки, банки фарби чи десятка дюбелів. Що ж, і цьому можна зарадити, не полишаючи «Калинової слободи»: у містечку працюють три крамниці з будівельними та господарськими товарами. Тут же можна вибрати сантехніку чи замовити сучасні стильні меблі.

unnamed (11)

Як бачите, «затоваритися по повній» у самому містечку не складає проблем. Проте жити у «Калиновій слободі» не лише зручно, комфортно і затишно, а й цілком безпечно. Втім, докладніше про це – у наступному репортажі.

Читайте також: Очима новоселів: «Калинова слобода» відпочинкова

Читайте також: Очима новоселів: «Калинова слобода» дитяча

Читайте також: Очима новоселів: «Калинова слобода» спортивна

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні