Газета Люди Фото

Новий очільник поліції Володимир Голубош – людина тижня за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу «Репортер» відзначає новопризначеного очільника Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області. Офіційне представлення нового обласного копа відбулося в суботу, 9 червня.

Володимир Голубош народився 14 червня 1978 року в місті Рівне. Має вищу освіту – у 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство». Одружений, має дві доньки. поліції

Службу Голубош почав у липні 1998 року з посади дільничного у Рівненській області. Через рік – оперуповноважений карного розшуку. З липня 2003-го – начальник відділення боротьби з майновими злочинами та крадіжок автотранспортних засобів відділу карного розшуку УМВС в Рівненській області. Після того далі обіймав різні посади на Рівненщині та в Черкаській області, але в будь-якому разі поступово піднімався кар’єрними сходами. Перед призначенням очільником на Прикарпаття керував кримінальною поліцією на Хмельниччині.

Володимир Голубош змінив на посаді Віктора Шкутова, якого перевели до Києва.

«Попередній очільник поліції Віктор Шкутов пройшов найтяжчий період реформаціі управління. Великих нарікань до Франківщини ніколи не було», – сказав на представленні глава Національної поліції України Сергій Князєв.

Отже, планова ротація. Одного забрали до Києва, іншого призначили сюди. Вічна історія, ще з радянських часів. Аби людина із силових структур могла рости далі, вона має переїхати в іншу область на вищу посаду і добре показати себе там. Справиться – переведуть далі, вище, може, навіть повернуть додому, але вже в іншій ролі.

Віктор Шкутов ніби нічим поганим не запам’ятався, працював собі – і добре, аби лиш у Києві раптом не скурвився. Володимир Голубош, судячи з послужного списку, ніби не «паркетник», оперативник зі стажем. Менше піару, більше роботи – і все буде добре.

До речі, те саме можна нині побажати всім українцям – аж до президента.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні