Люди Світ Фото

Нове життя “Промприладу”. Американські фахівці визначать основні напрями розвитку франківської промзони (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Фахівці американської дослідницької компанії SRI International відвідали франківський «Промприлад». Компанія проведе комплексний економічний аналіз регіону і визначить основні пріоритетні напрямки  подальшого розвитку і наповнення промзони.

1472223652-14114569_1134316436638790_113814458_o

До теми: Перевтілення “Промприладу”. “Тепле місто” показало потенціал франківської промзони (ФОТО)

SRI International – це американська неприбуткова організація, що виконує різноманітні передові дослідження та вирішує комплексні питання на рівні міст, економік, університетів та країн.

В рамках проекту ревіталізації заводу  в Івано-Франківську, що відбувається за участі співпраці чотирьох партнерів – БО «Тепле Місто», ГО «Інша Освіта», Garage Gang та CANactions, фахівці компанії приїхали до Франківська.

До теми: Промприклад. Як зробити франківські промзони цікавими та корисними?

У Франківську SRI International виконає комплексний економічний аналіз контексту регіону та визначить основні пріоритетні напрямки подальшого розвитку і наповнення «Промприладу». Економічний аналіз охопить загальні економічні показники регіону, характеристики роботи адміністрацій регіону, динаміку та розвиток підприємництва, академічні потужності наявних університетів та усіх зв’язків і залежностей між ними. Як наслідок американські фахівці створять стратегію з розвитку «Промприладу». Ця стратегія, по суті, стане бізнес-планом, який виведе промзону на стале функціонування відповідно до місії проекту, конфігурацій партнерів, організаційної та фінансової моделі.

Приїзд SRI International наразі був ознайомчим, але вже дав певне розуміння контексту та реалій західноукраїнського середовища. За три дні відбулося близько двадцяти інтерв’ю з представниками бізнесу, адміністрації, академії та громадських ініціатив.

На завершення візиту фахівці SRI International зустрілися з представниками інноваційних сфер у Львові. Зустріч стала поштовхом до неформальної співпраці між Івано-Франківськом та Львовом. Більше того, саме на цій зустрічі озвучили усі плани щодо подальшого розвитку промзони. Зустріч закінчилася широкою конструктивною дискусією та обміном думками стосовно проекту.content_14139151_1134316563305444_1617859017_o

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.