Люди

Невтомні руки. У Косові працює 93-річна волонтерка Параска Мотрук (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Параска Мотрук має 93 роки й допомагає волонтерському осередку “Прихисток душі”. Майже щодня її донька Ольга Мотрук бере додому і приносить назад тканину на маскувальну сітку, яку жінка вдома нарізає на смужки. Про це у спільноті “Місто Косів” повідомила Надія Кіт Павлик, пише Репортер.
Параска Мотрук новини Прикарпаття_2

Параска Василівна Мотрук 29 лютого 2023 року має святкувати 94 роки.

Я її запитую: “То як ви святкуєте свій день народження, якщо народилися у день високосного року?”. Вона відповідає: “Та кожного року святкую, у лютому, діти мені влаштовують свято, кажуть, що вже 29-те!” – і посміхається, – пише Надія.

Параска Мотрук новини Прикарпаття_1

Також пані Параска розповіла, що, коли їй було 12 років, то вона носила їжу до клунку для євреїв, яких утримували у загорожі біля Косівського інституту. Таке добре серце мали вона та її батьки. А тепер допомагає ЗСУ, бо хоче, щоб її діти, внуки, правнуки жили у незалежній Україні.

Ось приклад справжньої незламності, яка пережила вже одну війну і сподівається, що до її дня народження закінчиться і ця війна! – додає Надія. – Дай Боже вам сили у руках і ніжках, і жити більше як сто років з такою ж посмішкою, завзяттям і добрими справами!

Читайте: Калуські школярі на солодкому ярмарку зібрали для військових понад 37000 грн

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.