Люди

Калуські школярі на солодкому ярмарку зібрали для військових понад 37000 грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Калуському ліцеї №6 пройшов благодійний солодкий ярмарок на підтримку бійців Калуської ТрО. Загалом на події вдалося зібрати 37 450 гривень.  Ці кошти було перераховано Координаційному центру #SaveUkraineNow(SUN). Центр подвоїв внесок і спрямував всю суму на придбання теплих речей для Калуського батальйону територіальної оборони, пише Репортер.

Благодійний ярмарок “Хоч маленька я дитина, борюсь і я за Україну”  об’єднав усю школу. Батьки, вчителі та учні молодших класів випікали та продавали солодощі, а діти, батьки та вчителі старших класів, а також гості ліцею – купували випічку. 

Такі заходи дуже важливі, адже дають дітям можливість долучитися та відчути, що вони теж можуть зробити свій внесок у перемогу, – розповідає директорка Калуського ліцею №6, ініціаторка благодійної акції Віра Притуляк. – 39 членів родин наших учнів зараз в ТрО, саме тому ми обрали пріоритет – допомогу  калуським бійцям.

Спочатку організатори планували закупити обігрівачі. Але виявилося, цю потребу оперативно закрили інші волонтери. Тому було прийнято рішення передати гроші Центру #SaveUkraineNow(SUN), який допомагає прикарпатським батальйонам на передовій. 

 Зараз Калуський батальйон має потребу у теплих речах, – додає пані Віра.  – #SaveUkraineNow(SUN) подвоїли суму зібрану нами на ярмарку, щоб закупити необхідне для наших бійців.  Це хороший приклад того, як спільними зусиллями можна об’єднати дітей, батьків та волонтерів задля доброї справи.

Читайте: Франківські волонтери передали на фронт 135 “зимових наборів”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.