Люди

Не може забути «запах війни». На Прикарпатті лікується захисник Роман Золотарьов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Своє 45-річчя Роман Золотарьов  зустріне в госпіталі. На початку травня в результаті вибуху воїн втратив ногу й отримав контузію, розрив барабанних перетинок обидвох вух та опіки очей.

Спершу бійця евакуювали в Часів Яр, потім у Дружківку, відтак Новомосковськ, а далі – евакуаційним поїздом до Івано-Франківщини, йдеться на Facebook-сторінці МОЗ.

Чоловік каже, що на їхній ділянці фронту обстріли були цілодобово і, що це була страшна напруга.

«Там і фосфор сипався зверху. Товариш по учебці попав під цей фосфор, розказував, що то таке. На тебе падає і горить, і нічим не погасиш. Хіба що одірвати зі шкірою і викинути цей шматок. То страшне. Тим більше, що фосфорні бомби заборонені конвенцією, але вони їх використовують. Страшно бачити, як фосфор розсипається і навкруги все горить, – розповідає Роман.

Нещодавно бійцю прооперували праве вухо. Операція на лівому вусі запланована на грудень. Її робитимуть неподалік від рідного дому, де Романа чекають дружина, син, батьки та брат.

Роман неохоче розповідає про досвід війни та зізнається, що єдина річ, яка його не полишає з фронту – це запах. Переконаний, що з часом це пройде, бо час лікує.  Так само як з часом минули страшні сновидіння, від яких він прокидався по кілька разів за ніч.

Бажаємо Роману якнайшвидшого відновлення і дякуємо лікарям за їхню роботу!

Читайте також: Прикарпатець отримав «Золотий хрест» за бойові заслуги від Залужного

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.