Люди

Прикарпатець отримав «Золотий хрест» за бойові заслуги від Залужного

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Військового з Ямниці Романа Каська Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» за бойові заслуги.

Роман Касько – доброволець. Військовий боронить Україну з перших днів повномасштабного вторгнення рф, побував на харківському та донецькому напрямках. Сьогодні продовжує захищати країну на бойових позиціях в одному зі стрілецьких батальйонів. Протягом служби показав себе як зразковий воїн під час виходів на бойові завдання.

За проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість, рішучість та заслуги при виконанні військового обов’язку Роман Касько відзначений почесною нагородою Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного «Золотий хрест».

Вдома на захисника з перемогою чекає кохана дружина та маленький син, який пишається своїм батьком і напам’ять розповідає вірші про свого тата-героя. До слова, незабаром сім’я очікує на поповнення.

Довідково:

«Золотий хрест» – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у 2022 році. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії.

Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.