Відео Люди Статті

Назар Корняк став людиною тижня за версією “Репортера” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу в «Репортера» був вибір: відзначити або депутата-фермера від «Слуги народу» Володимира Тимофійчука, який «нічого не обіцяв», або співака Назара Корняка, що вразив усіх своїм співом на відомому телешоу. Вирішили зупинитись на позитиві: погодьтеся, Назар співає значно краще, ніж говорить нардеп.

Телеканал СТБ транслює музичне талант-шоу «Х-фактор» уже десятий сезон. За попередні роки там брали участь немало талантів з Івано-Франківщини: Петро Гарасимів, Алла Івашина, хор «Каменяр», Наталія ­Папазоглу… На восьмому кастингу цього року список доповнив Назар Корняк, який отримав від захоплених суддів чотири «так». І в інтернеті його виступ навряд чи когось лишив байдужим.

26-річний Назар Корняк народився у селі Ріп’янка Калуського району і називає себе типовим мешканцем села.

«Вмію пасти і доїти корову, косити, копати і садити картоплю, – розповідає він. – Народився в селі, вчився у сільській школі, а також у музичній школі, по класу акордеона. Бувало, пізно ввечері ми сідали з мамою та співали народні пісні».

Після Калуської музичної школи Назар з другої спроби поступив в Івано-Франківське музучилище імені Дениса Січинського, яке закінчив у 2013 році з відзнакою. Потім був Київський національний педагогічний університет імені Драгоманова. Там хлопець зай­мався з іменитими викладачами по баяну та акордеону і вже брав уроки вокалу в Якова Щербатєєва.

«На той час це не було серйозне заняття вокалом, я не був певний, чим хочу займатися, але точно знав, що музикою, – говорить Назар Корняк. – Але тепер уже два з половиною роки я професійно займаюся вокалом – спочатку в соліста Національної опери Миколи Коваля, а потім у Миколи Котова, в якого навчаюся й зараз».

Нині Назар співає у камерному хорі «Київ», не раз виступав з Івано-Франківським народним хором «Воскресіння». Але вирішив показати себе ще й на телебаченні. Каже, то була мрія його мами – побачити, як син співає по телевізору. Тому пішов на «Х-фактор».

Назар Корняк виконав пісню італійського співака Алессандро Сафіни «Luna Tu» і зірвав овації залу та суддів. Хлопець дуже розхвилювався під час виступу, тож Настя Каменських пішла його заспокоювати. Пізніше вона сказала, що хвилювання дуже заважало Назару добре заспівати, але його талант очевидний. Оля Полякова заявила, що в неї «волосся стало дибки», а Ігор Конд­ратюк аж засмутився: «Чому ж мені Боженька не дав голос».

Також на кастингу Назар зізнався, що шукає кохану, але пожартував, що, після того, як це вийде в ефір, йому доведеться ховатися, бо буде черга. Щодо кохання, то він сам розбереться, але любов телеглядачів хлопець уже здобув. Бажаємо удачі й надалі!

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.