Люди

Наркомани та алкоголіки не можуть кохатися, – депутати закликали прикарпатців відмовитись від шкідливих звичок

Google+PinterestLinkedInTumblr
У п’ятницю, 21 лютого, в Івано-Франківську проходить сесія обласної ради.

На початку засідання депутати вирішили звернутися до мешканців Прикарпаття «щодо необхідності боротьби зі шкідливими звичками та формування навичок здорового способу життя», пише «Репортер».

На думку депутатів, алкоголь та тютюн є причинами ранньої смертності населення країни.

«Відповідно до статистичних звітів у 2019 році амбулаторну допомогу з приводу вживання психоактивних речовин отримали 30377 жителів нашої області, з них щодо вживання алкоголю – 27349 осіб, вживання наркотичних речовин – 3028 осіб. Стаціонарну допомогу отримали 5148 пацієнтів, з них кожен десятий випадок – з алкогольним делірієм», – йдеться в зверненні.

Крім того, на медичному обліку в області перебуває 1500 людей, які вживають наркотики. Програмою замісної підтримувальної терапії охоплено 365 наркозалежних осіб (34% від усіх наркозалежних).

«Зважаючи на необхідність запобігання цим негативним явищам, звертаємося до всіх батьків із закликом відповідально ставитися до виховання своїх дітей на засадах християнської моралі, адже від цього залежить їхнє майбутнє. Просимо бути для них прикладом здорового способу життя», – звертаються депутати до прикарпатців.

Під час обговорення, депутат Святослав Никорович додав, що потрібно, перш за показувати позитивний приклад молоді. Він запропонував голові облради Олександру Сичу запустити флешмоб, який би популяризував здоровий спосіб житті.

Манолій Піцуряк також підтримав ініціативу і розповів, що востаннє курив цигарку на третьому курсі університету. Після цього Олександр Сич пожартував: «А алкоголь коли вживали, Манолій Васильович?».

Також голова облради закликав прикарпатських священників провести роз’яснювальну роботу з парафіянами, а вчителям звернути увагу на заходи щодо профілактики шкідливих звичок серед школярів.

«На початку нашої незалежності нас було 52 мільйони. Так хтось виїхав, але хтось вмер, а хтось не народився,  – сказав Сич. –  Але нині закликів: «Кохайтеся!» недостатньо, бо наркомани та алкоголіки не можуть кохатися. Рятуймося!»

Авторка: Ірина Гаврилюк
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.