Люди

На Верховинщині люди третій день перекривають дорогу – готові до голодування (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Третій день триває перекриття дороги у селі Ільці, що на Верховинщині.

Люди вимагають ремонту на відрізку дороги Верховина-Ворохта. І їм потрібні письмові гарантії від керівника обласної Служби автомобільних доріг Василя Буджака.

«Сьогодні до нас приїхав Буджак і вислухав наші вимоги та питання, – по телефону ТРК Карпати розповіла учасниця перекриття Марія Скоматчук. – Ми маємо намір стояти до кінця, аж до голодування. Це є дорога нашого життя. Я думаю, 25-30 кілометрів не є проблемою для обласних дорожніх служб, яку не можна вирішити. Тим більше, що тендери вже проведені. А з ремонтом затягують».

Протестувальники пропускають спецтранспорт та машини з дітьми.

«Напевно, сьогодні будуть жорсткіші умови», – попередила учасниця протесту.

Нагадаємо, ця ділянка траси державного значення на балансі обласної Служби автомобільних доріг. 6 червня САД мала провести тендер на ремонт, однак торги не відбулися. Після того, як люди зчинили галас, у САД повідомили:

«Процедура закупівлі послуг із поточного середнього ремонту дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський не відбулася з причин, що до оцінки було допущено менше двох учасників. Тендерний комітет САД відхилив торги. Оскільки цей об’єкт є суспільно важливим, Служба автодоріг в Івано-Франківській області 9 липня оголосила нову закупівлю».

Пропозиції на участь в аукціоні приймаються до 9 серпня. 16 вересня має відбутися аукціон. Орієнтовна вартість робіт 255 135 623 грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.