Люди Фото

На Верховинщині через зсув грунту перекрили дорогу до чотирьох сіл (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Про це інформує управління з питань цивільного захисту ОДА.

У селі Біла Річка Гринявської сільської ради внаслідок зливових дощів відбувся зсув грунту (об’єм приблизно 1100м3) та селевий потік. Перекрито рух автотранспорту на автодорозі місцевого значення «Гринява-Голошино. Відсутнє сполучення до сіл Голошино, Біла Річка, Яловечора. Поряд з цим відбувається просідання дорожнього полотна протяжністю 40м.

У селі Кохан, Довгопільської сільської ради відбувся зсув грунту на автодорогу місцевого значення «Кохан-Перехресне» (об’єм приблизно 1200-1400м3). Сполучення відсутнє.

Голова Верховинської РДА Василь Бровчук у мережі повідомив, що вдалося забезпечити проїзд на автодорогах обласного та місцевого значення до всіх населених пунктів, окрім села Кохан. Без транспортного сполучення на даний час ще залишаються близько 20 присілків у різних населених пунктах району.

«На даний час, на підставі звернень сільських голів, Верховинською РДА підготовлено звернення до обласної державної адміністрації та перелік зруйнованих і пошкоджений комунальних об’єктів з метою надання допомоги у виділенні коштів на їх відновлення. За прогнозами синоптиків сильні опади продовжаться і пройдуть у період 20-23 червня»,- йдеться в дописі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.