Люди Соціум

На Рожнятівщині люди перекрили дорогу на Львів

Google+PinterestLinkedInTumblr
У селі Креховичі Рожнятівського району люди перекрили дорогу національного значення Н-10 Стрий-Мамалига. Учасники акції жителі сіл Красне, Вербівка, Петранка.

Перекриття розпочали о 8-й годині. Станом на 9:00 по обидві сторони від пішохідного переходу утворилися кількасотметрові затори. Впродовж 15 хвилин дорогу перекривають, наступні 10 хвилин  пропускають автомобілі. Поза чергою  люди, які потребують медичної допомоги. Інформує Репортер з посиланням на Суспільне Карпати. перекрили

Організатор протесту Василь Томич із села Красне Рожнятівсього району сказав, що мета перекриття – ремонт доріг Креховичі-Дзвиняч та Калуш-Осмолода.

“Ми неодноразово привертали увагу преси і влади. Важко назвати цю дорогу дорогою. Це є суцільне бездоріжжя. Минулого року через наше село було три рейси. Але вони стали нерентабельні – палива спалюється дуже багато, запчастини коштують дорого. Вони – невигідні. І тільки перед виборами нам дали автобус, який їде зранку і увечері повертається. До нас не доїжджає ні швидка, ні пожежна. Шкода, що ніхто не веде статистику, скільки людей через це померло”, – розповів Василь Томич.

За його словами, минулого року також проводили попереджувальні акції. Тоді зустрічалися в Рожнятівській РДА.

Приїжджав керівник ДП “Дороги Прикарпаття” Андрій Сазонов. Він запевнив, що гроші є, тільки залишається провести тендер. Після дев’ятого вересня роботи мали розпочати. Але до сьогодні ремонту немає.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.