Люди Фото

На Рожнятівщині діти змушені ходити до школи по аварійному мосту (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Громада великого гірського села Петранка, що на Рожнятівщині, побоюється за життя дітей, які щодня змушені ходити до школи через аварійний дерев’яний міст.

selo2

Ось уже п’ятий рік, як люди пишуть звернення до районної та обласної влади з проханням вирішити це проблемне питання, проте тільки нещодавно справа, здавалося, зрушила з мертвої точки. Навесні цього року було виділено 540 тисяч гривень з обласного бюджету на берегоукріплення у ділянці моста через річку Бережниця по вулиці Шевченка у “горішній” Петранці. З районного бюджету передбачено 100 тисяч на відновлення моста. Мешканці села були на особистому прийомі в голови обласної адміністрації, завдяки чому отримали ще 100 тисяч з 300 обіцяних.

selo

Проте жодних ремонтних робіт петранківці не спостерігають не зважаючи на те, що рік підходить до завершення. Це змусило батьків організувати публічну акцію, в рамках якої діти замість школи вийшли також на протест, аби привернути увагу чиновників усіх рівнів. Як зазначив сільський голова Дмитро Курпіль, для двох видів робіт – берегоукріплення і ремонт моста – обрано різних підрядників. Оскільки берегоукріплювальні заходи взаємопов’язані з ремонтом моста, то жодних дій ні на одному об’єкті, ні на іншому не відбувається через брак фінансування останнього.

selo1

Після акції представники громади вирушили на тристоронню зустріч у районний центр. Підрядник обіцяв приступити до ремонту моста з цього тижня при умові, що влада надасть йому гарантійного листа про виплату коштів у повному об’ємі. Згоду було отримано.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.