Люди

На Різдво помер почесний коломиянин Іван Симотюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 7 січня,  помер Іван Симотюк – почесний мешканець Коломиї та багаторічний член виконкому міської ради.

Про це у facebook повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський, передає Репортер.

“На Різдво зупинилось серце почесного мешканця Коломиї, багаторічного члена виконкому міської ради Симотюка Івана Дмитровича. Вся Коломийська громада сумує разом з сім’єю упокоєного та висловлює щирі співчуття. Покійний Іван Дмитрович для багатьох був прикладом чесної та справжньої любові і праці на благо Коломиї. Таким він і залишиться назавжди у наших серцях. Вічна пам’ять!”, – повідомив Станіславський.

Довідково: Іван Дмитрович народився 20 січня 1941 р. у с. Гвіздець Коломийського району Івано-Франківської області. Будівельній галузі Прикарпаття присвятив понад 40 років свого життя, з яких 30 років працював керівником підприємства.

Трудову діяльність розпочав у 1966 р. на одному із заводів ЗАТ «Коломийське заводо­управління будівельних матеріалів». Працюючи слюсарем, майстром цеху формовки, началь­ником заводу, займався підвищенням свого професійного рівня, навчаючись в Івано-Франківському інституті нафти і газу, який закінчив у 1972 р. У 1977 р. був призначений головним інженером, з 1980 р. – директор підприємства.

І.Д. Симотюк у 1990 р. обраний головою організації орендарів, з 1994 р. – головою правління ЗАТ «Коломийське заводо­управління будівельних матеріалів».

Колектив підприємства, очолюваний головою правління, відомий на вітчизняному ринку як провідний у галузі виробництва будівельних матеріалів, демонструючи стабільність розвитку, незмінну орієнтацію на інтереси споживачів.

За сумлінну роботу і трудові досягнення колективу, Іван Дмитрович Симотюк нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора та «Знак Пошани».

З нагоди 13-ї річниці Дня Незалежності України йому присвоєно звання «Почесний громадянин м. Коломия». За досягнення і заслуги перед українським народом та Українською православною церквою нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця, орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня, знаком ордена «За патріотизм» II ступеня з нагоди 2000-річчя християнства, орденом Преподобного Нестора Літописця, отримав нагороду Папи Римського Бенедикта XVI – орден Святого Сильвестра.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.