Люди

У Долинській громаді зустріли захисника, який повернувся з полону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 12 квітня, у Долинській громаді (Кропивницький район) зустріли нацгвардійця Максима Баришника. Захисник України, мешканець села Маловодяне, повернувся з полону майже через два роки. Максим опинився у полоні разом з побратимами із полку “Азов” під час героїчної оборони Маріуполя.

Читайте: Один за одного. Сергій Лемешев мріє дочекатися брата з полону

На Прикарпатті зустріли захисника, який повернувся з полону

На території вільного простору «Небо» на захисника чекали рідні, долинська молодь, представники Долинської міської ради та громадських організацій громади, – пишуть у громаді. – Юнака щиро вітали з поверненням на рідну землю запашним короваєм, теплими словами й обіймами, дарували квіти, солодощі, сувеніри та великоднього кошика з гостинцями, щоб відзначити таке довгоочікуване повернення Героя додому, на рідну Долинщину.

максим Баришник повернувся з полону

Максим повернувся до України під час обміну полоненими, який відбувся 31 січня 2024 року. Два з половиною місяці, після звільнення він ще проходив реабілітацію – і фізичну, і психологічну.

Це неймовірні відчуття – опинитися знову на рідній землі, обіймати своїх рідних та друзів, – каже Максим Баришник. – Тільки віра в нашу перемогу додавала сил витримати всі жахіття ізоляції в російському ув’язненні.

Ми щиро сподіваємося, що настане та хвилина, коли всі рідні зможуть обійняти своїх захисників, що повернуться додому з полону, окопів та госпіталів, – також пишуть у громаді. – Долинська громада з нетерпінням чекає додому всіх своїх синів!

Читайте: Гори, сплав і всі свої. Як ветеран Володимир Горон проводить заїзди для військових

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.