Люди Фото

На Прикарпатті планують створити платформу кооперацій бізнесу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 30 листопада, у Прикарпатському національному університеті відбулася зустріч міністра закордонних справ Павла Клімкіна зі студентами, учасниками АТО та представниками бізнесу.

Зустріч розпочали з презентації ідеї створення в регіоні платформи кооперацій бізнесу. Про неї розповіла керівниця ГО “Галицька ініціатива” Леся Качурова. За її словами, саме розвиток малого і середнього бізнесу – рішення, яке може допомоги розвивати країну і залишати місцевих мешканців в Україні. Розвитку бізнесу має сприяти об’єднання підприємців.

“Ми говоримо про те, що об’єднавшись, можна легше отримувати гранти, допомогу, шукати ефективні рішення, – каже Качурова. – Так, сьогодні говорити про кооперації складно, після радянського минулого, але це потрібно робити”.

Слова Качурової підтримав міністр.

“Я сьогодні був у третій школі, учні польських класів, прекрасно говорять польською. Але для себе відкрив, що хтось вчить польську, щоб потім поїхати на навчання в Польщу. Чи це погано? Не знаю. Кожен робить свій вибір”, – каже Клімкін.

Також говорить міністр про важливість розвитку бізнесу в регіоні.

“Треба починати з власного бізнесу, з відчуття власної справи, – каже міністр. – Є можливість брати мікрокредити. Можливо брати гроші на будь-які ідеї”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.