Люди

На Прикарпатті батьки перевірили, що їдять у дитсадку їхні діти, – і жахнулися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вісім мішків борошна, пошкоджених мишами, крупи без дати виготовлення, протерміновані чай та кисіль.

На такі знахідки батьки натрапили в садочку “Едельвейс”, що в селі Яблунька Богородчанського району.

Батьки забили на сполох, адже їхні діти почали скаржитися на болі в животі. Тож жінки вирішили дізнатися, чим годують дітей у “Едельвейсі”. Найперше хотіли побачити, як зберігають молочні продукти і чи взагалі вони є. Однак до кухні їх не впустили, мами встигли лише побачити численні мишоловки на підлозі. Тож далі вирішили перевірити комору. Картина, яку вони побачили, вразила, пише Курс.

“Люди, подивіться, що наші дітки їдять в садочку с. Яблунька. Протермінований кисіль варять їм, на деяких упаковках з крупами немає дати виготовлення, а ще в такій кількості, що їхній термін придатності швидше закінчиться, ніж діти зможуть спожити. Найлементарніше, 8 мішків муки, і в цих мішках дірки, що миші прогризли і там зробили туалет. Ще й миші бігають, як коні, батьки бачили на свої очі. В підсобці завгоспа, яка видає їжу, воняє мишами. ЖАХ”, – написала одна із мам Іванна Лешко на своїй сторінці у фейсбуці.

Завідуючої дитячим садочком Ірини Овчар не застали, виявилося, вона у відпустці. А от завгосп Марія Струк пояснила, що миші є всюди і іншим способом зберігати продукти вони не мають змоги.

“Відпустку педагогічним працівникам надають тільки в канікулярний період, тож не розуміємо, як завідуюча могла піти у відпустку. Ми овочів і фруктів там не побачили, а молока дітям не дають більше півроку”, – скаржаться батьки.

Тож мами з приводу виявлених фактів у дитсадку “Едельвейс” мають намір звертатися до директора департаменту освіти ОДА, голови Богородчанської РДА, райради, Богородчанської санітарно-епідеміологічної станції та головного управління захисту споживачів в Івано-Франківській області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.